Poznaj nasz zespół

Maria Bujas-Łukaszewska

Autorka programu „Akademia Dobrych Manier” realizowanego w szkołach średnich na terenie Krakowa od roku 2002 do chwili obecnej. Stażystka Departamentu Protokołu Dyplomatycznego w MSZ, stażystka Biura Obsługi Protokolarnej Wojewody Małopolskiego. Przez kilka lat prowadziła własną rubrykę savoir-vivre w tygodniku Pani Domu. Pracowała: przeglad.ca i antwerpiapopolsku.be. Od 2016 dołączyła do kobiecaakademia.pl Była głównym założycielem. Kontynuatorką jest jej córka Maria Łukaszewska-Cewicka.

Katarzyna Kant-Wysocka

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalistka ds. PR i marketingu. Prowadzi szkolenia z zakresu etykiety w biznesie, komunikacji międzykulturowej oraz z kreowania wizerunku firm w Internecie. Autorka bloga dotyczącego savoir-vivre – DobrzeWychowana.pl.

Bartłomiej Jędrzejak

Dziennikarz TVN z bogatym doświadczeniem obejmującym współpracę z programami informacyjnymi (Teleexpress, Wiadomości, Panorama). Realizował szkolenia z zakresu dziennikarstwa i prezentacji przed kamerą dla rzeczników prasowych Wielkopolskiej Policji, Straży Pożarnej, Poczty Polskiej. Prowadził wiele koncertów i pokazów mody (m. in. Ewy Minge i Macieja Zienia).

W ADM prowadzi szkolenia medialne.

Anna Łyżwa

Założycielka i Dyrektor Zarządzająca w firmie Studio Rozwoju Kompetencji s.c. Biznes Partner, doświadczony trener, konsultant, doradca personalny i zawodowy. Od ponad 15 lat związana z rynkiem usług edukacyjnych, szkoleniowych, doradczych i projektowych. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w sektorze publicznym, jak też prywatnym i pozarządowym zajmując wyższe szczeble zarządzania – głównie stanowiska dyrektorów. Prowadzi szkolenia z zakresu HR.

Ilona Dębowska

Z miłości do ludzi psycholog, z szacunku do wiedzy szkoleniowiec. Na co dzień dzięki swojej wiedzy pomaga rozwiązywać trudności życiowe i uczy skutecznej komunikacji. Wspiera rozwój osobisty na różne sposoby. W zakresie savoir vivre’u pomaga zrozumieć aspekty ludzkiej natury i przybliża jej tajniki. Jest certyfikowaną trenerką Mindfulness i podświadomością.

Maria Łukaszewska

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz krakowską szkołę wizażu Beautu-Art. Od 13 lat zajmuje się wizażem i stylizacją.

Pracuje na planach filmowych, podczas sesji zdjęciowych. Ponadto prowadzi szkolenia z zakresu Savoir-Vivre’u dla dzieci, młodzieży oraz warsztaty z wizażu i dress code’u w biznesie. Współpracuje z Nowohuckim Centrum Kultury

Alina Boryczka

Magister socjologii i psychologii – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu,
absolwentka Studiów Podyplomowych w zakresie :
– doradztwa zawodowego Politechniki Krakowskiej w Krakowie,
– socjoterapii i profilaktyki dzieci i młodzieży Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie,
– psychologii rozwoju osobistego i zawodowego Wyższej Szkoły Europejskiej i. J.Tischnera w Krakowie,
-certyfikowany coach IC,
– trener biznesu,
– trener TUS SST.